Økoland
okoland.no
5 kg
209,25 kr
Billigst nå
- Frakt
- I kassen
- Fri frakt
- Fri frakt fra 999 kr · 789,75 kr igjen
- Ordinær
- 279 kr
- Enhet
- 41,85 kr/kg
- Dato
- Ukjent dato · Best før

5 kg
Økologisk helkorn av ølandshvete fra Manna er en gammel urhvetesort med en fyldig, nøtteaktig smak og høyt næringsinnhold. Perfekt for deg som vil male ditt eget mel, bruke hele korn i grøt eller bløtlegge og spire for ekstra næringsverdi.
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
Økoland
okoland.no
5 kg
209,25 kr
Billigst nå
Økoland
okoland.no
5 kg
209,25 kr
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Økoland okoland.no 5 kg | 209,25 kr Billigst nå | I kassen | Fri frakt fra 999 kr · 789,75 kr igjen | 279 kr | −25 % | 41,85 kr/kg | Ukjent dato Best før | Åpne på okoland.no |
Økoland okoland.no 5 kg | 209,25 kr | I kassen | Fri frakt fra 999 kr · 789,75 kr igjen | 279 kr | −25 % | 41,85 kr/kg | Ukjent dato Best før | Åpne på okoland.no |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Stort kvantum. Enhetspris og lagringsplass teller mer enn stykkpris.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 209,25 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Ølandshvetehelkorn, 5 kg, økologisk, Manna
Denne varen · 5 kg
209,25 kr · 41,85 kr/kg · laveste 209,25 kr
10 kg
321,75 kr · 32,18 kr/kg · laveste 321,75 kr
5 kg
224,25 kr · 44,85 kr/kg · laveste 224,25 kr
5 kg
261,75 kr · 52,35 kr/kg · laveste 261,75 kr
5 kg
269,25 kr · 53,85 kr/kg · laveste 269,25 kr
5 kg
299,25 kr · 59,85 kr/kg · laveste 299,25 kr