Økoland
okoland.no
3 kg
1 785 kr
Billigst nå
- Frakt
- Fri frakt
- Kutt
- −25 %
- Ordinær
- 2 380 kr
- Enhet
- 1 785 kr/stk
- Dato
- Ukjent dato · Best før

3 kg
Økologiske pistasjnøtter fra Manna har en naturlig søtlig, nøtteaktig smak og en sprø konsistens. Disse delikate nøttene er perfekte som snacks, i bakverk, salater, nøttesmør og hjemmelaget is. Pistasjnøtter er rike på sunne fettsyrer, proteiner og antioksidanter, noe som gjør dem til et næringsrikt og smakfullt valg.
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
Økoland
okoland.no
3 kg
1 785 kr
Billigst nå
Økoland
okoland.no
3 kg
1 785 kr
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Økoland okoland.no 3 kg | 1 785 kr Billigst nå | 0 kr | Ja | 2 380 kr | −25 % | 1 785 kr/stk | Ukjent dato Best før | Åpne på okoland.no |
Økoland okoland.no 3 kg | 1 785 kr | 0 kr | Ja | 2 380 kr | −25 % | 1 785 kr/stk | Ukjent dato Best før | Åpne på okoland.no |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Stort kvantum. Enhetspris og lagringsplass teller mer enn stykkpris.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 1 785 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Pistasjnøtter3 kg, økologisk, Manna
Denne varen · 3 kg
1 785 kr · 1 785 kr/stk · laveste 1 785 kr
00 g
51,75 kr · 51,75 kr/stk · laveste 51,75 kr
50 g
51,75 kr · 103,5 kr/100 g · laveste 51,75 kr
50 g
74,25 kr · 148,5 kr/100 g · laveste 74,25 kr
200 g
66,75 kr · 333,75 kr/kg · laveste 66,75 kr
3 kg
636,75 kr · 636,75 kr/stk · laveste 636,75 kr