Superfoodbutikken
superfoodbutikken.no
250 g
149 kr
Billigst nå
- Frakt
- I kassen
- Kutt
- −35 %
- Ordinær
- 229 kr
- Enhet
- 596 kr/kg
- Dato
- Ukjent dato · Best før

Datovarer · 250 g
Den brune kakao liquor (aka kakaomasse ) er laget ved å male opp opp kakao bønner og nibs. Kakao Masse Wafers Rå Økologisk 250g Ingredienser: Økologisk rå kakao. Emballasje: Stående pose med klips forsegling Best Før: 04.2026 Opphavsland: Peru Økologisk Sertifisering NL-BIO-01 Rå Økologisk Kakao Liquor Kakao liquor er ikke alkoholholdig laget av kakao. Den brune kakao liquor (aka kakaomasse) er laget ved å male opp opp kakao bønner og nibs. Under malingen smelter naturlig kakaosmør i bønner og kakaobønnene blir et lim når de males, som kalles flytende kakao. Produktet er av rå kvalitet, og har ikke blitt varmet opp over 40 grader celsius. Premium kvalitet. Vårt kakao smør er av kreolsk variasjon, og fra Peru. Kreolsk variasjon kalles «The Queen of Cacao» som produserer den høyeste karakteren av bønner. Kreolsk kakao er en gammel variasjon, ikke-hybrid og produserer «fine og smakfulle» bønner, er den knappeste, dyreste og mest høyt ansette for den komplekse smak og aroma. Bare en brøkdel av verdens kakaoproduksjon kommer fra kreolske trær, ettersom det er delikate, få produsenter og de er utsatt for visse sykdommer. Video –> Oppskrift på mørk sjokolade laget med kakaopasta (kakaolikør, rå vegansk): VIKTIG: VI SENDER KUN INNAD I NORGE OG TIL EUROPA FOR ØYEBLIKKET! Tolltariff Nummer:
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
Superfoodbutikken
superfoodbutikken.no
250 g
149 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Superfoodbutikken superfoodbutikken.no 250 g | 149 kr Billigst nå | I kassen | — | 229 kr | −35 % | 596 kr/kg | Ukjent dato Best før | Åpne på superfoodbutikken.no |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Dagligvare til husholdningen. Sjekk enhetspris og dato.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 149 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Kakao Masse Wafers Rå Økologisk 250g
Denne varen · 250 g
149 kr · 596 kr/kg · laveste 149 kr
60 g
36,75 kr · 61,25 kr/100 g · laveste 36,75 kr