Superfoodbutikken
superfoodbutikken.no
500 g
65 kr
Billigst nå
- Frakt
- I kassen
- Kutt
- −34 %
- Ordinær
- 99 kr
- Enhet
- 130 kr/kg
- Dato
- Ukjent dato · Best før

Datovarer · 500 g
Quinoa («Qin-wah») har sitt opphav i Andes-regionen i Ecuador, Bolivia, Colombia og Peru. Det var viktig for kostholdet i gamle Andes sivilisasjoner. Quinoa Økologisk 500g Ingredienser: Økologiske Quinoa Emballasje: Stående pose med klips forsegling Best Før: 06.2026 Opphavsland: Peru Økologisk Sertifisering NL-BIO-01 Quinoa («Qin-wah») har sitt opphav i Andes-regionen i Ecuador, Bolivia, Colombia og Peru. Det var viktig for kostholdet i gamle Andes sivilisasjoner. De små runde kornene ligne hirse, men er lys brun i fargen. Smaken av Quinoa er mild. Dens konsistens er fast og litt seig. Når du koker Quinoa blir kornene søte og gjennomskinnelig, omkranset med hvitt. Næringssammensetningen er veldig bra sammenlignet med vanlige frokostblandinger. Quinoa frø inneholder essensielle aminosyrer som lysin. Det er en god kilde til kostfiber og fosfor. Det er også høyt i magnesium, kalsium og jern. Quinoa er glutenfritt og er derfor lett å fordøye. Av disse grunner kalles Quinoa supermat Quinoa frø blir generelt tilberedt på samme måte som ris og kan anvendes i et bredt spekter av retter. Quinoa blader blir også spist som en blad grønnsak, mye som Amaranth, men den kommersielle tilgjengeligheten av Quinoa grønnsaker er begrenset. Video –> Quinoa – Supermat: VIKTIG: VI SENDER KUN INNAD I NORGE OG TIL EUROPA FOR ØYEBLIKKET! Tolltariff Nummer: 1212.99.9590
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
Superfoodbutikken
superfoodbutikken.no
500 g
65 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Superfoodbutikken superfoodbutikken.no 500 g | 65 kr Billigst nå | I kassen | — | 99 kr | −34 % | 130 kr/kg | Ukjent dato Best før | Åpne på superfoodbutikken.no |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Dagligvare til husholdningen. Sjekk enhetspris og dato.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 65 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Quinoa Økologisk 500g
Denne varen · 500 g
65 kr · 130 kr/kg · laveste 65 kr
75 g
44,25 kr · 59 kr/100 g · laveste 44,25 kr
5 kg
336,75 kr · 336,75 kr/stk · laveste 336,75 kr
150 g
60 kr · 400 kr/kg · laveste 60 kr
5 kg
411,75 kr · 411,75 kr/stk · laveste 411,75 kr
500 g
296 kr · 592 kr/kg · laveste 296 kr