Økoland
okoland.no
00 g
74,25 kr
Billigst nå
- Frakt
- I kassen
- Fri frakt
- Fri frakt fra 999 kr · 924,75 kr igjen
- Ordinær
- 99 kr
- Enhet
- 74,25 kr/stk
- Dato
- Ukjent dato · Best før

00 g
Økologisk quinoa fra Manna er et næringsrikt og allsidig frø med en mild, nøtteaktig smak og luftig konsistens. Quinoa er en utmerket kilde til plantebasert protein, fiber og essensielle aminosyrer, noe som gjør den til et ideelt alternativ for både vegetariske og veganske kosthold. Perfekt som tilbehør, i salater, supper, gryteretter eller som en base for kjøttfrie burgere.
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
Økoland
okoland.no
00 g
74,25 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Økoland okoland.no 00 g | 74,25 kr Billigst nå | I kassen | Fri frakt fra 999 kr · 924,75 kr igjen | 99 kr | −25 % | 74,25 kr/stk | Ukjent dato Best før | Åpne på okoland.no |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Tørrvare. Holder lenge etter best før. Sammenlign kr/kg.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 74,25 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Quinoa600 g, økologisk, Manna
Denne varen · 00 g
74,25 kr · 74,25 kr/stk · laveste 74,25 kr
00 g
51,75 kr · 51,75 kr/stk · laveste 51,75 kr
50 g
51,75 kr · 103,5 kr/100 g · laveste 51,75 kr
50 g
74,25 kr · 148,5 kr/100 g · laveste 74,25 kr
200 g
66,75 kr · 333,75 kr/kg · laveste 66,75 kr
3 kg
636,75 kr · 636,75 kr/stk · laveste 636,75 kr