Superfoodbutikken
superfoodbutikken.no
1 kg
490 kr
Billigst nå
- Frakt
- I kassen
- Kutt
- −21 %
- Ordinær
- 619 kr
- Enhet
- 49 kr/100 g
- Dato
- 20. okt. 2023 · Best før

Datovarer · 1 kg
Persille er et mye brukt krydder, både fersk og tørket. Den setter ekstra god smak på maten. I tillegg blir maten tilført flere gode næringsstoffer. Du kan gjerne kalle persille supermat og bruke mye av den. Persille Økologisk 1kg (Petroselinum crispum) Ingredienser: Økologisk Persille Emballasje: Plastpose sveiset Best Før: 20.10.2023 Opphavsland: EU Landbruk Økologisk Sertifisering DE-ØKO-003 Persille er et mye brukt krydder, både fersk og tørket. Den setter ekstra god smak på maten. I tillegg blir maten tilført flere gode næringsstoffer. Du kan gjerne kalle persille supermat og bruke mye av den. Tørket persille kan du bruke i de samme rettene som fersk persille. Fersk persille bør du gjerne tilsette på slutten av tilberedingen for ikke å miste smaken. Persillekrydder setter god smak på sauser og dipp, på poteter, smørbrød og til kjøtt og fisk. Krydderurter kan brukes på mange områder og har ofte som oppgave å gi maten karakter og personlighet. Vi bruker som regel for lite av krydder og for mye av salt. Krydderurter tilfører maten god smak og viktige næringsstoffer. Så også med persille som er rik på kalium, vitamin K, A og C, kalsium, folat og kostfiber. Video –> 40 dager persillevekst Timelapse: VIKTIG: VI SENDER KUN INNAD I NORGE OG TIL EUROPA FOR ØYEBLIKKET! Tolltariff Nummer: 07.12.9099
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
Superfoodbutikken
superfoodbutikken.no
1 kg
490 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Superfoodbutikken superfoodbutikken.no 1 kg | 490 kr Billigst nå | I kassen | — | 619 kr | −21 % | 49 kr/100 g | 20. okt. 2023 Best før | Åpne på superfoodbutikken.no |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Dagligvare til husholdningen. Sjekk enhetspris og dato.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 490 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Persille Økologisk 1kg
Denne varen · 1 kg
490 kr · 49 kr/100 g · laveste 490 kr
1 kg
180 kr · 18 kr/100 g · laveste 180 kr
45 g
28,98 kr · 64,4 kr/100 g · laveste 28,98 kr
45 g
44,25 kr · 98,33 kr/100 g · laveste 44,25 kr
5 g
21,75 kr · 435 kr/100 g · laveste 21,75 kr
8 g
44,25 kr · 553,13 kr/100 g · laveste 44,25 kr