Natur.no
natur.no
500 ml
119,6 kr
Billigst nå
- Frakt
- I kassen
- Fri frakt
- Fri frakt fra 1 500 kr · 1 380,4 kr igjen
- Ordinær
- 299 kr
- Enhet
- 239,2 kr/kg
- Dato
- Ukjent dato · Best før

500 ml
Rømer Mandelolje - 500 ml som datovare. Sammenlign enhetspris og historikk før du kjøper.
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
Natur.no
natur.no
500 ml
119,6 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Natur.no natur.no 500 ml | 119,6 kr Billigst nå | I kassen | Fri frakt fra 1 500 kr · 1 380,4 kr igjen | 299 kr | −60 % | 239,2 kr/kg | Ukjent dato Best før | Åpne på natur.no |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Dagligvare til husholdningen. Sjekk enhetspris og dato.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 119,6 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Rømer Mandelolje - 500 ml
Denne varen · 500 ml
119,6 kr · 239,2 kr/kg · laveste 119,6 kr
290 g
66,75 kr · 230,17 kr/kg · laveste 66,75 kr
290 g
66,75 kr · 230,17 kr/kg · laveste 66,75 kr
290 g
74,25 kr · 256,03 kr/kg · laveste 74,25 kr
290 g
89,25 kr · 307,76 kr/kg · laveste 89,25 kr
250 ml
111,75 kr · 447 kr/kg · laveste 111,75 kr