Godtesjuk
godtesjuk.no
Norge
18 kr
Billigst nå
- Frakt
- I kassen
- Fri frakt
- Fri frakt fra 500 kr · 482 kr igjen
- Ordinær
- 35 kr
- Enhet
- 18 kr/stk
- Dato
- Ukjent dato · Best før

Roshen
Roshen 2Crack Sandwich Biscuits Chocolate & ... som datovare. Sammenlign enhetspris og historikk før du kjøper.
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
Godtesjuk
godtesjuk.no
Norge
18 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godtesjuk godtesjuk.no Norge | 18 kr Billigst nå | I kassen | Fri frakt fra 500 kr · 482 kr igjen | 35 kr | −49 % | 18 kr/stk | Ukjent dato Best før | Åpne på godtesjuk.no |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Dagligvare til husholdningen. Sjekk enhetspris og dato.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 18 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Roshen 2Crack Sandwich Biscuits Chocolate & ...
Denne varen ·
18 kr · 18 kr/stk · laveste 18 kr
55 g
39 kr · 34,51 kr/100 g · laveste 39 kr
220 g
20 kr · 90,91 kr/kg · laveste 20 kr
220 g
20 kr · 90,91 kr/kg · laveste 20 kr
230 g
25 kr · 108,7 kr/kg · laveste 25 kr
230 g
25 kr · 108,7 kr/kg · laveste 25 kr