Rawfoodshop
rawfoodshop.no
3 × 50 g
107 kr
Billigst nå
- Frakt
- 79 kr for varen alene
- Fri frakt
- Fri frakt fra 599 kr · 492 kr igjen
- Ordinær
- 107 kr
- Enhet
- 71,33 kr/100 g
- Dato
- Ukjent dato · Best før

Herbaveda · 3 × 50 g
Rosmarin ØKO 50g x 3 pakker som datovare. Sammenlign enhetspris og historikk før du kjøper.
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
Rawfoodshop
rawfoodshop.no
3 × 50 g
107 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Rawfoodshop rawfoodshop.no 3 × 50 g | 107 kr Billigst nå | 79 kr for varen alene | Fri frakt fra 599 kr · 492 kr igjen | 107 kr | −0 % | 71,33 kr/100 g | Ukjent dato Best før |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Smakstilsetning. Etter dato faller aroma, ikke matsikkerhet.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 107 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Rosmarin ØKO 50g x 3 pakker
Denne varen · 3 × 50 g
107 kr · 71,33 kr/100 g · laveste 107 kr
3 × 500 g
302 kr · 20,13 kr/100 g · laveste 302 kr
5 × 50 g
107 kr · 42,8 kr/100 g · laveste 107 kr
3 × 50 g
85 kr · 56,67 kr/100 g · laveste 85 kr
35 g
25 kr · 71,43 kr/100 g · laveste 25 kr
50 g
41 kr · 82 kr/100 g · laveste 41 kr