Superfoodbutikken
superfoodbutikken.no
35 g
25 kr
Billigst nå
- Frakt
- I kassen
- Kutt
- −40 %
- Ordinær
- 42 kr
- Enhet
- 71,43 kr/100 g
- Dato
- 25. jan. 2023 · Best før

Datovarer · 35 g
Rosmarin er elsket for sin skarpe smak og kraftige aroma. Den løfter en rekke fiske- og kjøttretter. I Middelshavsområdet er rosmarin et av de mest populære krydderene i krydderhylla. Rosmarin Økologisk 35g Ingredienser: Rosmarin* *=økologisk Emballasje: Krydderglass Best Før: 25.01.2023 Opphavsland: Marokko Økologisk Sertifisering NG-ØKO-01 Rosmarin er elsket for sin skarpe smak og kraftige aroma. Den løfter en rekke fiske- og kjøttretter. I Middelshavsområdet er rosmarin et av de mest populære krydderene i krydderhylla. Rosmarin har en fantastisk smak og aroma. Rosmarin blir mest bruk i kjøttretter, supper og på stekte grønnsaker. Poteter, bønner og linser passer godt sammen med rosmarin. Ha den gjerne også på fiskeretter og test ut å ha den i brød- og kjeksdeig. Rosmarin kan også brukes til te. VIKTIG: VI SENDER KUN INNAD I NORGE OG TIL EUROPA FOR ØYEBLIKKET! Tolltariff Nummer: 0910.99.9900
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
Superfoodbutikken
superfoodbutikken.no
35 g
25 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Superfoodbutikken superfoodbutikken.no 35 g | 25 kr Billigst nå | I kassen | — | 42 kr | −40 % | 71,43 kr/100 g | 25. jan. 2023 Best før | Åpne på superfoodbutikken.no |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Dagligvare til husholdningen. Sjekk enhetspris og dato.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 25 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Rosmarin Økologisk 35g
Denne varen · 35 g
25 kr · 71,43 kr/100 g · laveste 25 kr
1 kg
180 kr · 18 kr/100 g · laveste 180 kr
45 g
28,98 kr · 64,4 kr/100 g · laveste 28,98 kr
50 g
41 kr · 82 kr/100 g · laveste 41 kr
5 g
21,75 kr · 435 kr/100 g · laveste 21,75 kr
8 g
44,25 kr · 553,13 kr/100 g · laveste 44,25 kr