Pølsemannen
polsemannen.no
200 g
49 kr
Billigst nå
- Frakt
- I kassen
- Kutt
- −67 %
- Ordinær
- 149 kr
- Enhet
- 245 kr/kg
- Dato
- Ukjent dato · Best før

Drit Forbanna · 200 g
Rub Kylling 200g - BF: 23.11.2025 som datovare. Sammenlign enhetspris og historikk før du kjøper.
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
Pølsemannen
polsemannen.no
200 g
49 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Pølsemannen polsemannen.no 200 g | 49 kr Billigst nå | I kassen | — | 149 kr | −67 % | 245 kr/kg | Ukjent dato Best før | Åpne på polsemannen.no |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Dagligvare til husholdningen. Sjekk enhetspris og dato.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 49 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Rub Kylling 200g - BF: 23.11.2025
Denne varen · 200 g
49 kr · 245 kr/kg · laveste 49 kr
200 g
49 kr · 245 kr/kg · laveste 49 kr
200 g
50 kr · 250 kr/kg · laveste 50 kr
200 g
69 kr · 345 kr/kg · laveste 69 kr