FUDI
fudi.no
700 g
119,95 kr
Billigst nå
- Frakt
- 79 kr for varen alene
- Fri frakt
- Fri frakt fra 799 kr · 679,05 kr igjen
- Ordinær
- 239,9 kr
- Enhet
- 171,36 kr/kg
- Dato
- Ukjent dato · Best før

Samyang · 700 g
Samyang Buldak Rose 5-pack 700g er buldak-nudlene i den populære rosé-varianten – der den fyrige kyllingsausen møter en kremet, mild fløtestil. Resultatet er en fyldig, lett krydret saus som har blitt en av Samyangs mest elskede utgaver, perfekt for deg som vil ha buldak-smaken uten den aller heftigste heten. Kok nudlene, hell av det meste av vannet og rør inn sausen til den legger seg blankt rundt nudlene. Toppes gjerne med vårløk, sesamfrø eller et stekt egg, og en skive smeltet ost gjør den ekstra kremet. Se flere varianter i Samyang-utvalget .
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
FUDI
fudi.no
700 g
119,95 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
FUDI fudi.no 700 g | 119,95 kr Billigst nå | 79 kr for varen alene | Fri frakt fra 799 kr · 679,05 kr igjen | 239,9 kr | −50 % | 171,36 kr/kg | Ukjent dato Best før |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Dagligvare til husholdningen. Sjekk enhetspris og dato.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 119,95 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Samyang Buldak Rose 5-pack 700g (Dato 14.09.26)
Denne varen · 700 g
119,95 kr · 171,36 kr/kg · laveste 119,95 kr
75 g
19 kr · 23,75 kr/100 g · laveste 19 kr
70 g
35,91 kr · 51,3 kr/100 g · laveste 35,91 kr
70 g
39,51 kr · 56,44 kr/100 g · laveste 39,51 kr
700 g
149,9 kr · 214,14 kr/kg · laveste 149,9 kr
650 g
149,9 kr · 230,62 kr/kg · laveste 149,9 kr