Økoland
okoland.no
5 l
1 116,75 kr
Billigst nå
- Frakt
- Fri frakt
- Kutt
- −25 %
- Ordinær
- 1 489 kr
- Enhet
- 1 116,75 kr/stk
- Dato
- Ukjent dato · Best før

5 l
Denne økologiske sesamoljen er en førsteklasses kaldpresset olje laget av nøye utvalgte sesamfrø. Med sin karakteristiske nøtteaktige smak og silkemyke tekstur tilfører den en fyldig og aromatisk dybde til matlagingen. Perfekt for både profesjonelle kjøkken og hjemmekokker som ønsker en sunn og smakfull olje i større mengder.
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
Økoland
okoland.no
5 l
1 116,75 kr
Billigst nå
Økoland
okoland.no
5 l
1 116,75 kr
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Økoland okoland.no 5 l | 1 116,75 kr Billigst nå | 0 kr | Ja | 1 489 kr | −25 % | 1 116,75 kr/stk | Ukjent dato Best før | Åpne på okoland.no |
Økoland okoland.no 5 l | 1 116,75 kr | 0 kr | Ja | 1 489 kr | −25 % | 1 116,75 kr/stk | Ukjent dato Best før | Åpne på okoland.no |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Stort kvantum. Enhetspris og lagringsplass teller mer enn stykkpris.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 1 116,75 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Sesamolje5 l, økologisk
Denne varen · 5 l
1 116,75 kr · 1 116,75 kr/stk · laveste 1 116,75 kr
0 g
104,25 kr · 104,25 kr/stk · laveste 104,25 kr
60 g
84 kr · 140 kr/100 g · laveste 84 kr
50 g
111,75 kr · 223,5 kr/100 g · laveste 111,75 kr
20 g
66,75 kr · 333,75 kr/100 g · laveste 66,75 kr
1 kg
1 004,25 kr · 1 004,25 kr/stk · laveste 1 004,25 kr