Økoland
okoland.no
200 g
89,25 kr
Billigst nå
- Frakt
- I kassen
- Fri frakt
- Fri frakt fra 999 kr · 909,75 kr igjen
- Ordinær
- 119 kr
- Enhet
- 446,25 kr/kg
- Dato
- Ukjent dato · Best før

200 g
Økologiske spirefrø av alfalfa fra bioSnacky gir friske, milde og sprø spirer som passer perfekt i et variert og sunt kosthold. Alfalfa er kjent for sitt høye innhold av proteiner, vitaminer og mineraler, og er en av de mest populære spirene å dyrke hjemme. Med sin lette og friske smak er disse spirene et perfekt tilskudd til salater, sandwicher og andre retter.
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
Økoland
okoland.no
200 g
89,25 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Økoland okoland.no 200 g | 89,25 kr Billigst nå | I kassen | Fri frakt fra 999 kr · 909,75 kr igjen | 119 kr | −25 % | 446,25 kr/kg | Ukjent dato Best før | Åpne på okoland.no |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Dagligvare til husholdningen. Sjekk enhetspris og dato.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 89,25 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Spirefrøalfalfa, 200 g, økologisk, bioSnacky
Denne varen · 200 g
89,25 kr · 446,25 kr/kg · laveste 89,25 kr
40 g
21,75 kr · 54,37 kr/100 g · laveste 21,75 kr
200 g
74,25 kr · 371,25 kr/kg · laveste 74,25 kr
200 g
74,25 kr · 371,25 kr/kg · laveste 74,25 kr
200 g
86,25 kr · 431,25 kr/kg · laveste 86,25 kr
150 g
86,25 kr · 575 kr/kg · laveste 86,25 kr