Økoland
okoland.no
40 g
21,75 kr
Billigst nå
- Frakt
- I kassen
- Fri frakt
- Fri frakt fra 999 kr · 977,25 kr igjen
- Ordinær
- 29 kr
- Enhet
- 54,37 kr/100 g
- Dato
- Ukjent dato · Best før

40 g
Økologiske spirefrø aromatisk fra bioSnacky er en nøye sammensatt blanding av frø som gir smakfulle og aromatiske spirer. Med sin balanserte blanding av milde og krydrede spirer tilfører de både friskhet og dybde til måltider. Spirene er enkle å dyrke hjemme og gir et sunt tilskudd til et variert kosthold, rike på vitaminer, mineraler og antioksidanter.
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
Økoland
okoland.no
40 g
21,75 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Økoland okoland.no 40 g | 21,75 kr Billigst nå | I kassen | Fri frakt fra 999 kr · 977,25 kr igjen | 29 kr | −25 % | 54,37 kr/100 g | Ukjent dato Best før | Åpne på okoland.no |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Dagligvare til husholdningen. Sjekk enhetspris og dato.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 21,75 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Spirefrøaromatisk, 40 g, økologisk, bioSnacky
Denne varen · 40 g
21,75 kr · 54,37 kr/100 g · laveste 21,75 kr
200 g
74,25 kr · 371,25 kr/kg · laveste 74,25 kr
200 g
74,25 kr · 371,25 kr/kg · laveste 74,25 kr
200 g
86,25 kr · 431,25 kr/kg · laveste 86,25 kr
200 g
89,25 kr · 446,25 kr/kg · laveste 89,25 kr
150 g
86,25 kr · 575 kr/kg · laveste 86,25 kr