Økoland
okoland.no
200 g
74,25 kr
Billigst nå
- Frakt
- I kassen
- Fri frakt
- Fri frakt fra 999 kr · 924,75 kr igjen
- Ordinær
- 99 kr
- Enhet
- 371,25 kr/kg
- Dato
- Ukjent dato · Best før

200 g
Økologiske spirefrø Fitness fra bioSnacky er en balansert blanding av næringsrike frø, spesielt sammensatt for å gi energi og vitalitet. Blandingen inneholder en kombinasjon av spirer som alfalfafrø, linser og reddikspirer, som gir en frisk, lett krydret smak og en sprø konsistens. Perfekt for de som ønsker et sunt tilskudd til måltidene sine, enten som en del av en aktiv livsstil eller for å tilføre ekstra næring i kosten.
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
Økoland
okoland.no
200 g
74,25 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Økoland okoland.no 200 g | 74,25 kr Billigst nå | I kassen | Fri frakt fra 999 kr · 924,75 kr igjen | 99 kr | −25 % | 371,25 kr/kg | Ukjent dato Best før | Åpne på okoland.no |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Dagligvare til husholdningen. Sjekk enhetspris og dato.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 74,25 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Spirefrøfitness, 200 g, økologisk, bioSnacky
Denne varen · 200 g
74,25 kr · 371,25 kr/kg · laveste 74,25 kr
40 g
21,75 kr · 54,37 kr/100 g · laveste 21,75 kr
200 g
74,25 kr · 371,25 kr/kg · laveste 74,25 kr
200 g
86,25 kr · 431,25 kr/kg · laveste 86,25 kr
200 g
89,25 kr · 446,25 kr/kg · laveste 89,25 kr
150 g
86,25 kr · 575 kr/kg · laveste 86,25 kr