Økoland
okoland.no
150 g
86,25 kr
Billigst nå
- Frakt
- I kassen
- Fri frakt
- Fri frakt fra 999 kr · 912,75 kr igjen
- Ordinær
- 115 kr
- Enhet
- 575 kr/kg
- Dato
- Ukjent dato · Best før

150 g
Økologiske spirefrø av brokkoli fra bioSnacky gir smakfulle og næringsrike spirer som er enkle å dyrke hjemme. Disse spirene har en mild, lett pepperaktig smak og er kjent for sitt høye innhold av sulforafan, en kraftig antioksidant med gunstige helseeffekter. De er en utmerket kilde til vitaminer, mineraler og enzymer, og passer perfekt som et friskt tilskudd til et sunt kosthold.
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
Økoland
okoland.no
150 g
86,25 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Økoland okoland.no 150 g | 86,25 kr Billigst nå | I kassen | Fri frakt fra 999 kr · 912,75 kr igjen | 115 kr | −25 % | 575 kr/kg | Ukjent dato Best før | Åpne på okoland.no |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Dagligvare til husholdningen. Sjekk enhetspris og dato.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 86,25 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Spirefrøbrokkoli, 150 g, økologisk, bioSnacky
Denne varen · 150 g
86,25 kr · 575 kr/kg · laveste 86,25 kr
40 g
21,75 kr · 54,37 kr/100 g · laveste 21,75 kr
200 g
74,25 kr · 371,25 kr/kg · laveste 74,25 kr
200 g
74,25 kr · 371,25 kr/kg · laveste 74,25 kr
200 g
86,25 kr · 431,25 kr/kg · laveste 86,25 kr
200 g
89,25 kr · 446,25 kr/kg · laveste 89,25 kr