Billigmarkedet
billigmarkedet.no
1000 g
118 kr
Billigst nå
- Frakt
- 79 kr for varen alene
- Fri frakt
- Fri frakt fra 999 kr
- Ordinær
- 118 kr
- Enhet
- 118 kr/kg
- Dato
- Ukjent dato · Best før

Jellioo · 1000 g
Stekte Egg Mini Storpakning 1000g En tidløs klassiker som har gledet generasjoner! Stekte mini-egg er søtt og mykt skumgodteri med en gul gelétopp, som både er morsomme å se på og deilige å spise. Hvorfor ikke overraske barna ved å servere dem som en morsom detalj til lørdagsfrokosten? Disse små godsakene passer perfekt til både små og store godterielskere! 🍳🍬 Spesifikasjoner: Vekt: 1000g Produkt: Skumgodteri formet som stekte egg Alle våre produkter er trygge i bruk, overholder standarder, og sendes fra vårt lager i Norge med lynrask levering. Søkeord: stekte egg godteri, skumgodteri, gelétopp, storpakning godteri, morsomt godter
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
Billigmarkedet
billigmarkedet.no
1000 g
118 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Billigmarkedet billigmarkedet.no 1000 g | 118 kr Billigst nå | 79 kr for varen alene | Fri frakt fra 999 kr | 118 kr | −0 % | 118 kr/kg | Ukjent dato Best før | Åpne på billigmarkedet.no |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Stort kvantum. Enhetspris og lagringsplass teller mer enn stykkpris.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 118 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Stekte egg mini storpakk 1000g
Denne varen · 1000 g
118 kr · 118 kr/kg · laveste 118 kr
1 kg
119 kr · 119 kr/kg · laveste 119 kr
2 kg
259 kr · 129,5 kr/kg · laveste 259 kr
2,6 kg
349 kr · 134,23 kr/kg · laveste 349 kr
1000 g
139 kr · 139 kr/kg · laveste 139 kr
50 × 12 g
249 kr · 415 kr/kg · laveste 249 kr