Billigmarkedet
billigmarkedet.no
1 kg
119 kr
Billigst nå
- Frakt
- 79 kr for varen alene
- Fri frakt
- Fri frakt fra 999 kr
- Ordinær
- 119 kr
- Enhet
- 119 kr/kg
- Dato
- Ukjent dato · Best før

1 kg
Gi godteriskålen et lekent løft med Jellopy Mini Stekte Egg! Disse små og myke godteribitene er formet som speilegg, og byr på en fruktig smakseksplosjon som får både barn og voksne til å smile. Med sin unike form og deilige konsistens er de et garantert blikkfang – enten du pynter kakebordet, lager godteposer, eller bare vil kose deg med noe annerledes. Posen inneholder hele 1 kg med gelégodteri, som gjør den perfekt til bursdager, kino hjemme, eller som påfyll i smågodtkrukken. Innhold: 1kg mykt gelégodteri formet som stekte egg Søt og fruktig smak med eplejuicekonsentrat Morsomt og dekorativt smågodt til fest og hverdag Uten kunstige fargestoffer EAN: 8681857061004 🍬 Se også vårt store utvalg av unikt og morsomt gelégodteri til lave priser! Alle våre produkter er trygge i bruk, overholder standarder, og sendes fra vårt lager i Norge med lynrask levering 🌟📦 Nøkkelord: gelégodteri egg, speilegg godteri, morsomt godteri, godteri til barnebursdag, fruktgodteri, dekorativt smågodt, gelésnop, eggformet godteri
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
Billigmarkedet
billigmarkedet.no
1 kg
119 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Billigmarkedet billigmarkedet.no 1 kg | 119 kr Billigst nå | 79 kr for varen alene | Fri frakt fra 999 kr | 119 kr | −0 % | 119 kr/kg | Ukjent dato Best før | Åpne på billigmarkedet.no |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Stort kvantum. Enhetspris og lagringsplass teller mer enn stykkpris.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 119 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Jellopy Mini Stekte Egg 1kg Storpakk
Denne varen · 1 kg
119 kr · 119 kr/kg · laveste 119 kr
1000 g
118 kr · 118 kr/kg · laveste 118 kr
2 kg
259 kr · 129,5 kr/kg · laveste 259 kr
2,6 kg
349 kr · 134,23 kr/kg · laveste 349 kr
1 kg
139 kr · 139 kr/kg · laveste 139 kr
50 × 12 g
249 kr · 415 kr/kg · laveste 249 kr