tights.no
tights.no
500 g
59 kr
Billigst nå
- Frakt
- I kassen
- Fri frakt
- Fri frakt fra 999 kr · 940 kr igjen
- Ordinær
- 59 kr
- Enhet
- 118 kr/kg
- Dato
- Ukjent dato · Best før

Nøtter, frø & tørket frukt · 500 g
Peanøtter med salt og honning! Næringsinnhold 100 gram: Energi 561 kcal. Fett 36 g, mettet fett 5 g, Karbohydrater 39 g, Sukkerarter 33 g, Protein 17 g, Salt 1.1. Ingredienser : PEANØTTER, sukker, glukose, solsikkeolje, salt, emulgator (E414), emulgator (E322), honning. Kan inneholde spor av nøtter og sesam.
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
tights.no
tights.no
500 g
59 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
tights.no tights.no 500 g | 59 kr Billigst nå | I kassen | Fri frakt fra 999 kr · 940 kr igjen | 59 kr | −0 % | 118 kr/kg | Ukjent dato Best før | Åpne på tights.no |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Tørrvare. Holder lenge etter best før. Sammenlign kr/kg.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 59 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
SunnRask Honey & Salted Peanuts 500g
Denne varen · 500 g
59 kr · 118 kr/kg · laveste 59 kr
500 g
34 kr · 68 kr/kg · laveste 34 kr
500 g
34 kr · 68 kr/kg · laveste 34 kr
500 g
78 kr · 156 kr/kg · laveste 78 kr
500 g
85 kr · 170 kr/kg · laveste 85 kr
500 g
296 kr · 592 kr/kg · laveste 296 kr