tights.no
tights.no
500 g
34 kr
Billigst nå
- Frakt
- I kassen
- Fri frakt
- Fri frakt fra 999 kr · 965 kr igjen
- Ordinær
- 34 kr
- Enhet
- 68 kr/kg
- Dato
- Ukjent dato · Best før

Matvarer · 500 g
OBS: Ny, større forpakning! Katjang-peanøtter er en favoritt i Asia! De smaker helt fantastisk og laget ved å riste ferske peanøtter i en blanding av mel, potetstivelse, sukker og krydder! Næringsinnhold Per 100 gram Energi (kcal) 564 Fett (g) 41.3 hvorav mettet (g) 9.9 Karbohydrater (g) 26.8 hvorav sukkerarter (g) 7.2 Fiber (g) 6.6 Protein (g) 19.8 Salt (g) 0.02 Ingredienser: peanøtter , hvetemel , potetstivelse, krydder, solsikkeolje, salt, sukker, hvitløkpulver, stabilisator
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
tights.no
tights.no
500 g
34 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
tights.no tights.no 500 g | 34 kr Billigst nå | I kassen | Fri frakt fra 999 kr · 965 kr igjen | 34 kr | −0 % | 68 kr/kg | Ukjent dato Best før | Åpne på tights.no |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Tørrvare. Holder lenge etter best før. Sammenlign kr/kg.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 34 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
SunnRask Katjang-Peanøtter 500g
Denne varen · 500 g
34 kr · 68 kr/kg · laveste 34 kr
500 g
34 kr · 68 kr/kg · laveste 34 kr
500 g
52 kr · 104 kr/kg · laveste 52 kr
500 g
55 kr · 110 kr/kg · laveste 55 kr
500 g
165 kr · 330 kr/kg · laveste 165 kr
500 g
262 kr · 524 kr/kg · laveste 262 kr