tights.no
tights.no
500 g
119 kr
Billigst nå
- Frakt
- I kassen
- Fri frakt
- Fri frakt fra 999 kr · 880 kr igjen
- Ordinær
- 119 kr
- Enhet
- 238 kr/kg
- Dato
- Ukjent dato · Best før

Matvarer · 500 g
Lettsaltede mandler ristet i vegetabilsk olje! Mandler er supersunt og godt! Mandler har et høyt innhold av umettet fett, kostfiber, vitamin E, riboflavin, kalsium, kalium, magnesium, sink, kopper og fosfor. Mandler er også en kilde til protein, tiamin, niacin, folat og jern. Å erstatte mettet fett med umettet fett i kosten bidrar til å opprettholde normale kolesterolnivåer i blodet. Kostfiber er gunstig for fordøyelsen, mens vitamin E bidrar til å beskytte cellene mot oksidativt stress. Riboflavin og sink bidrar til å opprettholde normal hud og normalt syn, mens kalsium bidrar til å opprettholde normale knokler og tenner. Kalium bidrar til å opprettholde normalt blodtrykk, mens magnesium, fosfor, tiamin og niacin bidrar til normal energiomsetning. Protein bidrar til vekst i muskelmasse, folat bidrar til å redusere tretthet og utmattelse, mens jern bidrar til normal transport av oksygen i kroppen. Næringsinnhold Per 100 gram Energi 595 kcal Fett 52 g hvorav mettet 4 g Karbohydrater 21 g hvorav sukkerarter 5 g Fiber 5 g Protein 21 g Salt 0 g Ingredienser: Mandler, solsikkeolje, salt.
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
tights.no
tights.no
500 g
119 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
tights.no tights.no 500 g | 119 kr Billigst nå | I kassen | Fri frakt fra 999 kr · 880 kr igjen | 119 kr | −0 % | 238 kr/kg | Ukjent dato Best før | Åpne på tights.no |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Tørrvare. Holder lenge etter best før. Sammenlign kr/kg.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 119 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
SunnRask Salte/Ristede Mandler 500g
Denne varen · 500 g
119 kr · 238 kr/kg · laveste 119 kr
500 g
34 kr · 68 kr/kg · laveste 34 kr
500 g
34 kr · 68 kr/kg · laveste 34 kr
500 g
78 kr · 156 kr/kg · laveste 78 kr
500 g
85 kr · 170 kr/kg · laveste 85 kr
500 g
296 kr · 592 kr/kg · laveste 296 kr