Superfoodbutikken
superfoodbutikken.no
58 g
27 kr
Billigst nå
- Frakt
- I kassen
- Kutt
- −31 %
- Ordinær
- 39 kr
- Enhet
- 46,55 kr/100 g
- Dato
- 18. nov. 2022 · Best før

Datovarer · 58 g
Valmuefrø har en nøtteaktig aroma. Malte valmuefrø har en enda fyldigere smak enn hele frø. Valmuefrø brukes til pynt og smakstilsetning i bakverk, særlig i loff og rundstykker. Valmuefrø Blå Økologisk 58g Ingredienser: Valmuefrø* *økologisk Emballasje: Krydderglass Best Før: 18.11.2022 Opphavsland: Tyrkia Økologisk Sertifisering NG-ØKO-01 Valmuefrø har en nøtteaktig aroma. Malte valmuefrø har en enda fyldigere smak enn hele frø. Valmuefrø brukes til pynt og smakstilsetning i bakverk, særlig i loff og rundstykker. Valmuefrø er rike på vitamin E, antioksidanter og omega-3. Gravide og små barn skal være forsiktige med inntak av valmuefrø. VIKTIG: VI SENDER KUN INNAD I NORGE OG TIL EUROPA FOR ØYEBLIKKET! Tolltariff Nummer:
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
Superfoodbutikken
superfoodbutikken.no
58 g
27 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Superfoodbutikken superfoodbutikken.no 58 g | 27 kr Billigst nå | I kassen | — | 39 kr | −31 % | 46,55 kr/100 g | 18. nov. 2022 Best før | Åpne på superfoodbutikken.no |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Dagligvare til husholdningen. Sjekk enhetspris og dato.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 27 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Valmuefrø Blå Økologisk 58g
Denne varen · 58 g
27 kr · 46,55 kr/100 g · laveste 27 kr
1 kg
180 kr · 18 kr/100 g · laveste 180 kr
45 g
28,98 kr · 64,4 kr/100 g · laveste 28,98 kr
45 g
44,25 kr · 98,33 kr/100 g · laveste 44,25 kr
5 g
21,75 kr · 435 kr/100 g · laveste 21,75 kr
8 g
44,25 kr · 553,13 kr/100 g · laveste 44,25 kr