Havaristen
havaristen.no
10 × 70 g
90 kr
Billigst nå
- Frakt
- I kassen
- Fri frakt
- Fri frakt fra 499 kr · 409 kr igjen
- Ordinær
- 90 kr
- Enhet
- 128,57 kr/kg
- Dato
- 30. des. 2026 · Best før

Den lille nøttefabrikken · 10 × 70 g
Yoghurtnøtter Pasjon (Kartong 10 x 70g) som datovare. Sammenlign enhetspris og historikk før du kjøper.
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
Havaristen
havaristen.no
10 × 70 g
90 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Havaristen havaristen.no 10 × 70 g | 90 kr Billigst nå | I kassen | Fri frakt fra 499 kr · 409 kr igjen | 90 kr | −0 % | 128,57 kr/kg | 30. des. 2026 Best før | Åpne på havaristen.no |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Dagligvare til husholdningen. Sjekk enhetspris og dato.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 90 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Yoghurtnøtter Pasjon (Kartong 10 x 70g)
Denne varen · 10 × 70 g
90 kr · 128,57 kr/kg · laveste 90 kr
20 × 91 g
360 kr · 197,8 kr/kg · laveste 360 kr