Økoland
okoland.no
5 g
21,75 kr
Billigst nå
- Frakt
- I kassen
- Fri frakt
- Fri frakt fra 999 kr · 977,25 kr igjen
- Ordinær
- 29 kr
- Enhet
- 435 kr/100 g
- Dato
- Ukjent dato · Best før

5 g
Økologisk basilikum fra Manna er en smakfull og aromatisk urt med en lett søtlig og krydret smak. Den er et essensielt krydder i middelhavsmat og passer perfekt til pastaretter, sauser, supper, pizza, salater og grønnsaksretter.
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
Økoland
okoland.no
5 g
21,75 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Økoland okoland.no 5 g | 21,75 kr Billigst nå | I kassen | Fri frakt fra 999 kr · 977,25 kr igjen | 29 kr | −25 % | 435 kr/100 g | Ukjent dato Best før | Åpne på okoland.no |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Smakstilsetning. Etter dato faller aroma, ikke matsikkerhet.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 21,75 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Basilikum15 g, økologisk, Manna
Denne varen · 5 g
21,75 kr · 435 kr/100 g · laveste 21,75 kr
0 g
29,25 kr · 29,25 kr/stk · laveste 29,25 kr
45 g
28,98 kr · 64,4 kr/100 g · laveste 28,98 kr
45 g
44,25 kr · 98,33 kr/100 g · laveste 44,25 kr
50 g
134,25 kr · 268,5 kr/100 g · laveste 134,25 kr
8 g
44,25 kr · 553,13 kr/100 g · laveste 44,25 kr