Økoland
okoland.no
50 g
134,25 kr
Billigst nå
- Frakt
- I kassen
- Fri frakt
- Fri frakt fra 999 kr · 864,75 kr igjen
- Ordinær
- 179 kr
- Enhet
- 268,5 kr/100 g
- Dato
- Ukjent dato · Best før

50 g
Økologisk gurkemeie fra Manna er et aromatisk og næringsrikt krydder med en dyp gyllen farge og en mild, jordaktig smak. Gurkemeie er kjent for sitt høye innhold av curcumin, en kraftig antioksidant med betennelsesdempende egenskaper. Perfekt til supper, gryteretter, smoothies, bakverk og den populære "golden milk."
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
Økoland
okoland.no
50 g
134,25 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Økoland okoland.no 50 g | 134,25 kr Billigst nå | I kassen | Fri frakt fra 999 kr · 864,75 kr igjen | 179 kr | −25 % | 268,5 kr/100 g | Ukjent dato Best før | Åpne på okoland.no |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Smakstilsetning. Etter dato faller aroma, ikke matsikkerhet.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 134,25 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Gurkemeie450 g, økologisk, Manna
Denne varen · 50 g
134,25 kr · 268,5 kr/100 g · laveste 134,25 kr
0 g
29,25 kr · 29,25 kr/stk · laveste 29,25 kr
45 g
28,98 kr · 64,4 kr/100 g · laveste 28,98 kr
45 g
44,25 kr · 98,33 kr/100 g · laveste 44,25 kr
5 g
21,75 kr · 435 kr/100 g · laveste 21,75 kr
8 g
44,25 kr · 553,13 kr/100 g · laveste 44,25 kr