Natur.no
natur.no
45 g
28,98 kr
Billigst nå
- Frakt
- I kassen
- Fri frakt
- Fri frakt fra 1 500 kr · 1 471,02 kr igjen
- Ordinær
- 59,8 kr
- Enhet
- 64,4 kr/100 g
- Dato
- Ukjent dato · Best før

45 g
Chili - malt - Økologisk - 45 g - Manna som datovare. Sammenlign enhetspris og historikk før du kjøper.
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
Natur.no
natur.no
45 g
28,98 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Natur.no natur.no 45 g | 28,98 kr Billigst nå | I kassen | Fri frakt fra 1 500 kr · 1 471,02 kr igjen | 59,8 kr | −52 % | 64,4 kr/100 g | Ukjent dato Best før | Åpne på natur.no |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Smakstilsetning. Etter dato faller aroma, ikke matsikkerhet.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 28,98 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Chili - malt - Økologisk - 45 g - Manna
Denne varen · 45 g
28,98 kr · 64,4 kr/100 g · laveste 28,98 kr
0 g
29,25 kr · 29,25 kr/stk · laveste 29,25 kr
45 g
44,25 kr · 98,33 kr/100 g · laveste 44,25 kr
50 g
134,25 kr · 268,5 kr/100 g · laveste 134,25 kr
5 g
21,75 kr · 435 kr/100 g · laveste 21,75 kr
8 g
44,25 kr · 553,13 kr/100 g · laveste 44,25 kr