Økoland
okoland.no
8 g
44,25 kr
Billigst nå
- Frakt
- I kassen
- Fri frakt
- Fri frakt fra 999 kr · 954,75 kr igjen
- Ordinær
- 59 kr
- Enhet
- 553,13 kr/100 g
- Dato
- Ukjent dato · Best før

8 g
Økologisk cayennepepper fra Manna er et kraftfullt og sterkt krydder laget av finmalte chilipepper. Med sin intense varme og dype smak tilfører det en pikant styrke til gryteretter, supper, marinader, sauser og krydderblandinger. Perfekt for deg som liker litt ekstra hete i maten!
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
Økoland
okoland.no
8 g
44,25 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Økoland okoland.no 8 g | 44,25 kr Billigst nå | I kassen | Fri frakt fra 999 kr · 954,75 kr igjen | 59 kr | −25 % | 553,13 kr/100 g | Ukjent dato Best før | Åpne på okoland.no |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Smakstilsetning. Etter dato faller aroma, ikke matsikkerhet.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 44,25 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Cayennepepper58 g, økologisk, Manna
Denne varen · 8 g
44,25 kr · 553,13 kr/100 g · laveste 44,25 kr
0 g
29,25 kr · 29,25 kr/stk · laveste 29,25 kr
45 g
28,98 kr · 64,4 kr/100 g · laveste 28,98 kr
45 g
44,25 kr · 98,33 kr/100 g · laveste 44,25 kr
50 g
134,25 kr · 268,5 kr/100 g · laveste 134,25 kr
5 g
21,75 kr · 435 kr/100 g · laveste 21,75 kr