Økoland
okoland.no
500 g
66,75 kr
Billigst nå
- Frakt
- I kassen
- Fri frakt
- Fri frakt fra 999 kr · 932,25 kr igjen
- Ordinær
- 89 kr
- Enhet
- 133,5 kr/kg
- Dato
- Ukjent dato · Best før

500 g
Økologiske belugalinser fra Rapunzel er små, mørke linser kjent for sin delikate, nøtteaktige smak og faste konsistens. De beholder formen godt under koking og passer perfekt i salater, supper, gryter og varme retter.
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
Økoland
okoland.no
500 g
66,75 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Økoland okoland.no 500 g | 66,75 kr Billigst nå | I kassen | Fri frakt fra 999 kr · 932,25 kr igjen | 89 kr | −25 % | 133,5 kr/kg | Ukjent dato Best før | Åpne på okoland.no |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Tørrvare. Holder lenge etter best før. Sammenlign kr/kg.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 66,75 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Belugalinsersvarte, 500 g, økologisk, Rapunzel
Denne varen · 500 g
66,75 kr · 133,5 kr/kg · laveste 66,75 kr
00 g
51,75 kr · 51,75 kr/stk · laveste 51,75 kr
50 g
74,25 kr · 148,5 kr/100 g · laveste 74,25 kr
50 g
74,25 kr · 148,5 kr/100 g · laveste 74,25 kr
250 g
44,25 kr · 177 kr/kg · laveste 44,25 kr
2 kg
179,25 kr · 179,25 kr/stk · laveste 179,25 kr