Økoland
okoland.no
50 g
74,25 kr
Billigst nå
- Frakt
- I kassen
- Fri frakt
- Fri frakt fra 999 kr · 924,75 kr igjen
- Ordinær
- 99 kr
- Enhet
- 148,5 kr/100 g
- Dato
- Ukjent dato · Best før

50 g
Økologisk daddelsirup fra Rapunzel er en naturlig søtning laget av nøye utvalgte, skånsomt kokte dadler. Den har en rik, fyldig karamellaktig smak og en silkemyk konsistens, noe som gjør den til et perfekt alternativ til raffinert sukker og andre søtningsmidler. Med sin naturlige sødme og næringsrike sammensetning er den ideell for både varme og kalde retter.
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
Økoland
okoland.no
50 g
74,25 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Økoland okoland.no 50 g | 74,25 kr Billigst nå | I kassen | Fri frakt fra 999 kr · 924,75 kr igjen | 99 kr | −25 % | 148,5 kr/100 g | Ukjent dato Best før | Åpne på okoland.no |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Dagligvare til husholdningen. Sjekk enhetspris og dato.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 74,25 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Daddelsirup250 g, økologisk, Rapunzel
Denne varen · 50 g
74,25 kr · 148,5 kr/100 g · laveste 74,25 kr
00 g
51,75 kr · 51,75 kr/stk · laveste 51,75 kr
500 g
66,75 kr · 133,5 kr/kg · laveste 66,75 kr
50 g
74,25 kr · 148,5 kr/100 g · laveste 74,25 kr
250 g
44,25 kr · 177 kr/kg · laveste 44,25 kr
2 kg
179,25 kr · 179,25 kr/stk · laveste 179,25 kr