Økoland
okoland.no
250 g
44,25 kr
Billigst nå
- Frakt
- I kassen
- Fri frakt
- Fri frakt fra 999 kr · 954,75 kr igjen
- Ordinær
- 59 kr
- Enhet
- 177 kr/kg
- Dato
- Ukjent dato · Best før

250 g
Økologiske Deglet Nour-dadler fra Rapunzel er naturlig søte, saftige og fylt med en karamellaktig smak. Disse dadlene er soltørket for å bevare deres naturlige sødme og næringsinnhold, og de har en myk, men fast konsistens. De er perfekte som en sunn snack, i bakverk eller som en naturlig søtningskilde i smoothies og desserter.
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
Økoland
okoland.no
250 g
44,25 kr
Billigst nå
Økoland
okoland.no
250 g
44,25 kr
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Økoland okoland.no 250 g | 44,25 kr Billigst nå | I kassen | Fri frakt fra 999 kr · 954,75 kr igjen | 59 kr | −25 % | 177 kr/kg | Ukjent dato Best før | Åpne på okoland.no |
Økoland okoland.no 250 g | 44,25 kr | I kassen | Fri frakt fra 999 kr · 954,75 kr igjen | 59 kr | −25 % | 177 kr/kg | Ukjent dato Best før | Åpne på okoland.no |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Dagligvare til husholdningen. Sjekk enhetspris og dato.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 44,25 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Dadler m/steinDeglet Nour, 250 g, økologisk, Rapunzel
Denne varen · 250 g
44,25 kr · 177 kr/kg · laveste 44,25 kr
500 g
66,75 kr · 133,5 kr/kg · laveste 66,75 kr
50 g
74,25 kr · 148,5 kr/100 g · laveste 74,25 kr
2 kg
179,25 kr · 179,25 kr/stk · laveste 179,25 kr
2 kg
269,25 kr · 269,25 kr/stk · laveste 269,25 kr
2 kg
276,75 kr · 276,75 kr/stk · laveste 276,75 kr