Økoland
okoland.no
50 g
74,25 kr
Billigst nå
- Frakt
- I kassen
- Fri frakt
- Fri frakt fra 999 kr · 924,75 kr igjen
- Ordinær
- 99 kr
- Enhet
- 148,5 kr/100 g
- Dato
- Ukjent dato · Best før

50 g
Økologisk grønnsaksbuljong med gjær fra Rapunzel er en smakfull og allsidig buljong laget av nøye utvalgte grønnsaker og krydder. Den inneholder næringsgjær, som gir en naturlig dybde og umamismak, perfekt for å løfte smaken i supper, sauser, gryteretter og risretter. Med en balansert blanding av grønnsaker og urter gir denne buljongen en fyldig smak uten kunstige tilsetningsstoffer.
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
Økoland
okoland.no
50 g
74,25 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Økoland okoland.no 50 g | 74,25 kr Billigst nå | I kassen | Fri frakt fra 999 kr · 924,75 kr igjen | 99 kr | −25 % | 148,5 kr/100 g | Ukjent dato Best før | Åpne på okoland.no |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Tørrvare. Holder lenge etter best før. Sammenlign kr/kg.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 74,25 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Grønnsaksbuljong m/gjær250 g, økologisk,Rapunzel
Denne varen · 50 g
74,25 kr · 148,5 kr/100 g · laveste 74,25 kr
500 g
66,75 kr · 133,5 kr/kg · laveste 66,75 kr
50 g
74,25 kr · 148,5 kr/100 g · laveste 74,25 kr
50 g
74,25 kr · 148,5 kr/100 g · laveste 74,25 kr
2 kg
179,25 kr · 179,25 kr/stk · laveste 179,25 kr
2 kg
276,75 kr · 276,75 kr/stk · laveste 276,75 kr