Økoland
okoland.no
2 kg
179,25 kr
Billigst nå
- Frakt
- I kassen
- Fri frakt
- Fri frakt fra 999 kr · 819,75 kr igjen
- Ordinær
- 239 kr
- Enhet
- 179,25 kr/stk
- Dato
- Ukjent dato · Best før

2 kg
Rapunzel basismüsli uten nøtter eller tørket frukt
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
Økoland
okoland.no
2 kg
179,25 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Økoland okoland.no 2 kg | 179,25 kr Billigst nå | I kassen | Fri frakt fra 999 kr · 819,75 kr igjen | 239 kr | −25 % | 179,25 kr/stk | Ukjent dato Best før | Åpne på okoland.no |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Stort kvantum. Enhetspris og lagringsplass teller mer enn stykkpris.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 179,25 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Müsli basis2 kg, økologisk, Rapunzel
Denne varen · 2 kg
179,25 kr · 179,25 kr/stk · laveste 179,25 kr
00 g
51,75 kr · 51,75 kr/stk · laveste 51,75 kr
500 g
66,75 kr · 133,5 kr/kg · laveste 66,75 kr
50 g
74,25 kr · 148,5 kr/100 g · laveste 74,25 kr
50 g
74,25 kr · 148,5 kr/100 g · laveste 74,25 kr
250 g
44,25 kr · 177 kr/kg · laveste 44,25 kr