Billigmarkedet
billigmarkedet.no
21 × 85 g
359 kr
Billigst nå
- Frakt
- 79 kr for varen alene
- Fri frakt
- Fri frakt fra 999 kr
- Ordinær
- 359 kr
- Enhet
- 199,44 kr/kg
- Dato
- 27. des. 2026 · Best før

Mars · 21 × 85 g
Eske med hele 21 barer. Disse er trippel altså at hver bar består av 3 biter på tilsammen 85g. Sjokoladbar fylt med myk kokos belagt med melkesjokolade. Best før: 27.12.26
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
Billigmarkedet
billigmarkedet.no
21 × 85 g
359 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Billigmarkedet billigmarkedet.no 21 × 85 g | 359 kr Billigst nå | 79 kr for varen alene | Fri frakt fra 999 kr | 359 kr | −0 % | 199,44 kr/kg | 27. des. 2026 Best før | Åpne på billigmarkedet.no |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Stort kvantum. Enhetspris og lagringsplass teller mer enn stykkpris.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 359 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Bounty Trio 21x85g | Storpakk
Denne varen · 21 × 85 g
359 kr · 199,44 kr/kg · laveste 359 kr
2 kg
259 kr · 129,5 kr/kg · laveste 259 kr
1,2 kg
158 kr · 131,67 kr/kg · laveste 158 kr
1 kg
139 kr · 139 kr/kg · laveste 139 kr
2 kg
315 kr · 157,5 kr/kg · laveste 315 kr