Økoland
okoland.no
22,68 kg
4 641,75 kr
Billigst nå
- Frakt
- Fri frakt
- Kutt
- −25 %
- Ordinær
- 6 189 kr
- Enhet
- 204,66 kr/kg
- Dato
- Ukjent dato · Best før

22,68 kg
Disse økologiske cashewnøttene er nøye utvalgt for sin høye kvalitet, kremete konsistens og milde, naturlige sødme. De har en delikat smak og en deilig myk sprøhet, noe som gjør dem perfekte for både matlaging, baking og som en næringsrik snacks. Ideelle for profesjonelle kjøkken, bakerier og næringsmiddelindustrien som ønsker et førsteklasses produkt i større mengder. Vakuumpakket.
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
Økoland
okoland.no
22,68 kg
4 641,75 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Økoland okoland.no 22,68 kg | 4 641,75 kr Billigst nå | 0 kr | Ja | 6 189 kr | −25 % | 204,66 kr/kg | Ukjent dato Best før | Åpne på okoland.no |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Stort kvantum. Enhetspris og lagringsplass teller mer enn stykkpris.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 4 641,75 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Cashewnøtterhele, 22,68 kg, økologisk
Denne varen · 22,68 kg
4 641,75 kr · 204,66 kr/kg · laveste 4 641,75 kr
6 × 400 g
482 kr · 200,83 kr/kg · laveste 482 kr
6 × 400 g
482 kr · 200,83 kr/kg · laveste 482 kr
6 × 500 g
657 kr · 219 kr/kg · laveste 657 kr
6 × 450 g
836 kr · 309,63 kr/kg · laveste 836 kr
6 × 500 g
1 175 kr · 391,67 kr/kg · laveste 1 175 kr