Bakeboden
bakeboden.no
250 g
42 kr
Billigst nå
- Frakt
- I kassen
- Kutt
- −51 %
- Ordinær
- 85 kr
- Enhet
- 168 kr/kg
- Dato
- Ukjent dato · Best før

Råvarer · 250 g
Med smak av hvit sjokolade. Deco Melts er det samme som Candy Melts – bare fra FunCakes og ikke Wilton. FunCakes Deco Melts gir deg mange dekorasjonsmuligheter! Du kan bruke dem til å dryppe på en kake eller over slikkepinner og sjokolade, men de er også perfekte til å overtrekke kaker, frukt, cake pops og mye mer. Eller bruk dem til å lage søte dekorasjoner. Du kan enkelt smelte FunCakes Deco Melts i mikrobølgeovn eller vannbad. . Tips: Du kan enkelt gjøre fargen på Deco Melts mer intens ved å tilsette pastafarger. FunCakes Deco Melts er AZO-fri. Inneholder ikke genmodifisert sukker eller soya. Varm opp i mikrobølgeovnen: Smelt på maks. 500 W i en bolle. Rør godt hvert 15.-20. sekund. Slutt å varme opp når de er nesten helt smeltet (det er fortsatt små synlige). Fortsett å røre til blandingen er jevn og helt smeltet. Herd i kjøleskapet (10-15 min.). Kan smeltes om og om igjen hvis du ikke trenger alt. TIPS! Kan fortynnes med kakaosmør for et tynnere og mer delikat belegg. Deco Melts kan smelte under transport, men det ferdige produktet blir ikke skadet 🙂 Se også vårt Candy Melts-verktøy HER Oransje candy melts
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
Bakeboden
bakeboden.no
250 g
42 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Bakeboden bakeboden.no 250 g | 42 kr Billigst nå | I kassen | — | 85 kr | −51 % | 168 kr/kg | Ukjent dato Best før | Åpne på bakeboden.no |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Dagligvare til husholdningen. Sjekk enhetspris og dato.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 42 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Deco Melts Oransje – FunCakes, 250 g – BEST FØR 09-26
Denne varen · 250 g
42 kr · 168 kr/kg · laveste 42 kr
70 g
25 kr · 35,71 kr/100 g · laveste 25 kr
65 g
25 kr · 38,46 kr/100 g · laveste 25 kr
125 g
8 kr · 64 kr/kg · laveste 8 kr
150 g
68 kr · 453,33 kr/kg · laveste 68 kr