Bakeboden
bakeboden.no
70 g
25 kr
Billigst nå
- Frakt
- I kassen
- Kutt
- −51 %
- Ordinær
- 51 kr
- Enhet
- 35,71 kr/100 g
- Dato
- Ukjent dato · Best før

Sukkerdekorasjoner og blomster · 70 g
En herlig medley med en blanding av ulike typer strøssel i fargen gul – perfekt strøssel til kaker, cupcakes, desserter og mye mer. Innhold: 70 gram
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
Bakeboden
bakeboden.no
70 g
25 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Bakeboden bakeboden.no 70 g | 25 kr Billigst nå | I kassen | — | 51 kr | −51 % | 35,71 kr/100 g | Ukjent dato Best før | Åpne på bakeboden.no |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Dagligvare til husholdningen. Sjekk enhetspris og dato.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 25 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Sprinkle Medley/Strøssel Medley – Yellow 70 g, FunCakes – BEST FØR 09/2026
Denne varen · 70 g
25 kr · 35,71 kr/100 g · laveste 25 kr
35 ml
8 kr · 22,86 kr/100 g · laveste 8 kr
65 g
25 kr · 38,46 kr/100 g · laveste 25 kr
125 g
8 kr · 64 kr/kg · laveste 8 kr
150 g
25 kr · 166,67 kr/kg · laveste 25 kr
150 g
68 kr · 453,33 kr/kg · laveste 68 kr