Bakeboden
bakeboden.no
150 g
68 kr
Billigst nå
- Frakt
- I kassen
- Kutt
- −33 %
- Ordinær
- 102 kr
- Enhet
- 453,33 kr/kg
- Dato
- Ukjent dato · Best før

Sukkerdekorasjoner og blomster · 150 g
Med disse blå og hvite snøfnuggene fra FunCakes har du mange muligheter for en flott dekorasjon på kaker, cupcakes, småkaker m.m. – bare fantasien setter grenser. Glasset har et praktisk drypplokk. Innhold: 150 g
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
Bakeboden
bakeboden.no
150 g
68 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Bakeboden bakeboden.no 150 g | 68 kr Billigst nå | I kassen | — | 102 kr | −33 % | 453,33 kr/kg | Ukjent dato Best før | Åpne på bakeboden.no |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Dagligvare til husholdningen. Sjekk enhetspris og dato.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 68 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Snøfnugg blå/hvit, 150 g – FunCakes – BEST FØR 10/26
Denne varen · 150 g
68 kr · 453,33 kr/kg · laveste 68 kr
70 g
25 kr · 35,71 kr/100 g · laveste 25 kr
65 g
25 kr · 38,46 kr/100 g · laveste 25 kr
125 g
8 kr · 64 kr/kg · laveste 8 kr
1 kg
100 kr · 100 kr/kg · laveste 100 kr
250 g
42 kr · 168 kr/kg · laveste 42 kr