Bakeboden
bakeboden.no
65 g
25 kr
Billigst nå
- Frakt
- I kassen
- Kutt
- −51 %
- Ordinær
- 51 kr
- Enhet
- 38,46 kr/100 g
- Dato
- Ukjent dato · Best før

Sukkerdekorasjoner og blomster · 65 g
En herlig julemedley med en blanding av ulike typer strøssel i fargene gull, hvit og grønn – perfekt som dryss på kaker, cupcakes, desserter m.m. Innhold: 65 gram
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
Bakeboden
bakeboden.no
65 g
25 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Bakeboden bakeboden.no 65 g | 25 kr Billigst nå | I kassen | — | 51 kr | −51 % | 38,46 kr/100 g | Ukjent dato Best før |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Dagligvare til husholdningen. Sjekk enhetspris og dato.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 25 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Sprinkle Medley/Drys Medley – Joyfull 65 g, FunCakes – BEST FØR 09/26
Denne varen · 65 g
25 kr · 38,46 kr/100 g · laveste 25 kr
70 g
25 kr · 35,71 kr/100 g · laveste 25 kr
125 g
8 kr · 64 kr/kg · laveste 8 kr
250 g
42 kr · 168 kr/kg · laveste 42 kr
150 g
68 kr · 453,33 kr/kg · laveste 68 kr