Billigmarkedet
billigmarkedet.no
4-pk
199 kr
Billigst nå
- Frakt
- 79 kr for varen alene
- Fri frakt
- Fri frakt fra 999 kr
- Ordinær
- 699 kr
- Enhet
- 995 kr/kg
- Dato
- Ukjent dato · Best før

4-pk
Denne storpakken med oppladbare AAA-batterier er et smart valg for deg som ønsker pålitelig strøm til hverdagsbruk, samtidig som du sparer både penger og miljø over tid. Batteriene kan lades opp og brukes på nytt når de går tomme, noe som gjør dem ideelle til hyppig bruk i elektroniske enheter i hjemmet. Med en kapasitet på 700mAh leverer batteriene stabil og langvarig ytelse, slik at enhetene dine varer lenger mellom hver lading. Perfekt til fjernkontroller, spillkontrollere, klokker, leker, trådløse mus og annet småelektronisk utstyr. Leveres som hel eske med totalt 12 pakker à 4 batterier. Detaljer: Type: oppladbare AAA-batterier (HR03) Kapasitet: 700mAh Innhold: 12x4pk (totalt 48 batterier) Bruksområde: fjernkontroller, leker, spillkontrollere, klokker m.m. Egenskaper: kan lades og brukes om igjen Merke: Energizer EAN: 17638900417002 🔌 Se også vårt utvalg ladere og annet batteritilbehør for en komplett løsning. Alle våre produkter er trygge i bruk, overholder standarder, og sendes fra vårt lager i Norge med lynrask levering 📦 Nøkkelord: oppladbare batterier, aaa batterier, energizer rechargeable, batteri storpakk, gjenoppladbare batterier, batterier til elektronikk, miljøvennlige batterier
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
Billigmarkedet
billigmarkedet.no
4-pk
199 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Billigmarkedet billigmarkedet.no 4-pk | 199 kr Billigst nå | 79 kr for varen alene | Fri frakt fra 999 kr | 699 kr | −72 % | 995 kr/kg | Ukjent dato Best før | Åpne på billigmarkedet.no |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Stort kvantum. Enhetspris og lagringsplass teller mer enn stykkpris.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 199 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Energizer AAA Recharge Power Plus 12x4pk | Storpakk
Denne varen · 4-pk
199 kr · 995 kr/kg · laveste 199 kr
2 kg
259 kr · 129,5 kr/kg · laveste 259 kr
1,2 kg
158 kr · 131,67 kr/kg · laveste 158 kr
1 kg
139 kr · 139 kr/kg · laveste 139 kr
2 kg
315 kr · 157,5 kr/kg · laveste 315 kr