Økoland
okoland.no
5 l
74,25 kr
Billigst nå
- Frakt
- I kassen
- Fri frakt
- Fri frakt fra 999 kr · 924,75 kr igjen
- Ordinær
- 99 kr
- Enhet
- 14,85 kr/kg
- Dato
- Ukjent dato · Best før

5 l
Byodo økologisk ufiltrert epleeddik er en naturlig fermentert eddik laget av nøye utvalgte økologiske epler. Eplesideren gjæres til eddik ved hjelp av naturlige bakterier og jevn tilførsel av oksygen i en tank. Den ferdige eddiken er aldri varmet opp. Ufiltrert eddik tappes direkte, mens den klare varianten filtreres før tapping.
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
Økoland
okoland.no
5 l
74,25 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Økoland okoland.no 5 l | 74,25 kr Billigst nå | I kassen | Fri frakt fra 999 kr · 924,75 kr igjen | 99 kr | −25 % | 14,85 kr/kg | Ukjent dato Best før | Åpne på okoland.no |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Dagligvare til husholdningen. Sjekk enhetspris og dato.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 74,25 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Epleeddik ufiltrert0,5 l, økologisk, Byodo
Denne varen · 5 l
74,25 kr · 14,85 kr/kg · laveste 74,25 kr
6 × 400 g
482 kr · 200,83 kr/kg · laveste 482 kr
6 × 400 g
482 kr · 200,83 kr/kg · laveste 482 kr
6 × 500 g
657 kr · 219 kr/kg · laveste 657 kr
6 × 450 g
836 kr · 309,63 kr/kg · laveste 836 kr
6 × 500 g
1 175 kr · 391,67 kr/kg · laveste 1 175 kr