Billigmarkedet
billigmarkedet.no
20 × 65 g
219 kr
Billigst nå
- Frakt
- 79 kr for varen alene
- Fri frakt
- Fri frakt fra 999 kr
- Ordinær
- 219 kr
- Enhet
- 168,46 kr/kg
- Dato
- Ukjent dato · Best før

20 × 65 g
Filidutter Banan kombinerer tre ikoniske godterismaker i én bit: søt banan, syrlig pulver og salt lakris. De harde dropsene har en frisk og tydelig banansmak, mens det syrlige pulveret i kjernen gir et ekstra kick. Lakrisdrasjeringen binder det hele sammen og skaper den klassiske Filidutter‑opplevelsen mange kjenner fra 90‑tallet. Perfekt for deg som liker godteri med både sødme, syrlighet og litt salt. Storpakken inneholder 20 poser à 65 gram – ideell for butikker, kontor, arrangementer eller for å fylle opp godteskuffen med en nostalgisk favoritt. Innhold: 20 × 65 g EAN: 17315200292453 Merke: Filidutter filidutter banan, banandrops, surt lakrisgodteri, salt surt søtt, lakrisdrops, surt pulver drops, 20‑pakning godteri, nostalgisk godteri, storpakke
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
Billigmarkedet
billigmarkedet.no
20 × 65 g
219 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Billigmarkedet billigmarkedet.no 20 × 65 g | 219 kr Billigst nå | 79 kr for varen alene | Fri frakt fra 999 kr | 219 kr | −0 % | 168,46 kr/kg | Ukjent dato Best før | Åpne på billigmarkedet.no |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Stort kvantum. Enhetspris og lagringsplass teller mer enn stykkpris.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 219 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Filidutter Banan 20x65g Storpakk
Denne varen · 20 × 65 g
219 kr · 168,46 kr/kg · laveste 219 kr
2 kg
259 kr · 129,5 kr/kg · laveste 259 kr
1,2 kg
158 kr · 131,67 kr/kg · laveste 158 kr
1 kg
139 kr · 139 kr/kg · laveste 139 kr
2 kg
315 kr · 157,5 kr/kg · laveste 315 kr