Billigmarkedet
billigmarkedet.no
1 kg
159 kr
Billigst nå
- Frakt
- 79 kr for varen alene
- Fri frakt
- Fri frakt fra 999 kr
- Ordinær
- 159 kr
- Enhet
- 159 kr/kg
- Dato
- Ukjent dato · Best før

Damel · 1 kg
Fløtekaramell Snører 1 kg er snurreformede gelégodteribiter med en glatt og kremet fløtekaramellsmak. Den myke gelékonsistensen kombinert med den rike karamellprofilen gir en leken og smakfull godteriopplevelse. De fargerike spiralene minner om klassiske Rotella‑snører, men med en tydelig karamellvri som gjør dem ekstra unike. Storpakken på 1 kg passer perfekt til smågodthylla, fest, kontor, butikk eller for deg som elsker gelégodteri med karamellsmak i store mengder. Innhold: 1 kg Smak: Fløtekaramell Konsistens: Mykt gelégodteri i spiralform EAN: 8411500124028 Alle produkter sendes fra vårt lager i Norge. Rask levering og trygge produkter. Nøkkelord: fløtekaramell snører karamellgodteri gelégodteri storpakk godteri smågodt
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
Billigmarkedet
billigmarkedet.no
1 kg
159 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Billigmarkedet billigmarkedet.no 1 kg | 159 kr Billigst nå | 79 kr for varen alene | Fri frakt fra 999 kr | 159 kr | −0 % | 159 kr/kg | Ukjent dato Best før | Åpne på billigmarkedet.no |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Stort kvantum. Enhetspris og lagringsplass teller mer enn stykkpris.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 159 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Fløtekaramell Snører 1 kg Storpakk
Denne varen · 1 kg
159 kr · 159 kr/kg · laveste 159 kr
2 kg
259 kr · 129,5 kr/kg · laveste 259 kr
1,2 kg
158 kr · 131,67 kr/kg · laveste 158 kr
1 kg
139 kr · 139 kr/kg · laveste 139 kr
2 kg
315 kr · 157,5 kr/kg · laveste 315 kr