Billigmarkedet
billigmarkedet.no
24 × 5,7 g
199 kr
Billigst nå
- Frakt
- 79 kr for varen alene
- Fri frakt
- Fri frakt fra 999 kr
- Ordinær
- 549 kr
- Enhet
- 796 kr/kg
- Dato
- 31. juli 2026 · Best før

24 × 5,7 g
Datodeal - Best før dato: 31.07.26 - Fortsatt gode i lang tid Hel eske med 24 bokser Frisk Berry Mint 5,7g. En praktisk storpakke for deg som ønsker å sikre seg en solid beholdning av forfriskende pastiller. Hver boks inneholder små sukkerfrie pastiller med balansert smak av kjølende mint og søte bær, pakket i den velkjente trykkboksen som doserer én pastill av gangen. Perfekt for kontor, bil, veske eller som innhold i goodiebags og salgsdisker. Du får hele 24 bokser på 5,7 gram hver, som gjør dette til et økonomisk og smart valg for storforbrukere eller videresalg. Spesifikasjoner Innhold: 24 bokser à 5,7 g (totalt 136,8 g) Smak: Mint og bær Sukkerfri: Ja Forpakning: Trykkboks i plast, 24 stk i eske Dosering: 1 pastill per trykk EAN enkeltpakke: 8723400793076 Opprinnelse: EU Utforsk også vårt utvalg av storpakker med pastiller og sukkerfrie godbiter for hverdag og kontor 🍬 Alle våre produkter er trygge i bruk, overholder standarder, og sendes fra vårt lager i Norge med lynrask levering 🌟📦 Nøkkelord sukkerfri pastill storpakke, mintpastiller, lommedose pastiller, pastiller med bærsmak, Frisk pastill eske, trykkboks mint, kontorpastiller, munnfrisker, sukkerfritt godteri, storforpakning pastiller
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
Billigmarkedet
billigmarkedet.no
24 × 5,7 g
199 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Billigmarkedet billigmarkedet.no 24 × 5,7 g | 199 kr Billigst nå | 79 kr for varen alene | Fri frakt fra 999 kr | 549 kr | −64 % | 796 kr/kg | 31. juli 2026 Best før | Åpne på billigmarkedet.no |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Stort kvantum. Enhetspris og lagringsplass teller mer enn stykkpris.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 199 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Frisk Berry Mint 24x5,7g | Datodeal | Storpakk
Denne varen · 24 × 5,7 g
199 kr · 796 kr/kg · laveste 199 kr
2 kg
259 kr · 129,5 kr/kg · laveste 259 kr
1,2 kg
158 kr · 131,67 kr/kg · laveste 158 kr
1 kg
139 kr · 139 kr/kg · laveste 139 kr
2 kg
315 kr · 157,5 kr/kg · laveste 315 kr
18 g
158 kr · 731,48 kr/kg · laveste 158 kr