Billigmarkedet
billigmarkedet.no
24 × 6,3 g
389 kr
Billigst nå
- Frakt
- 79 kr for varen alene
- Fri frakt
- Fri frakt fra 999 kr
- Ordinær
- 549 kr
- Enhet
- 838,36 kr/kg
- Dato
- 1. mai 2027 · Best før

24 × 6,3 g
Opplev en langvarig følelse av friskhet med disse sukkerfrie mikropastillene med menthol og eukalyptus. Her får du en hel eske med 24 praktiske bokser à 6,3g – perfekt til kontoret, bilen, vesken eller lommen. Pastillene smelter raskt i munnen og gir umiddelbar effekt på både pust og hals. Den sterke mentholsmaken kombinert med eukalyptus gir en kjølende og rensende følelse som varer lenge. Med sitt sukkerfrie innhold er dette et smart valg for både helse og tannhelse. Innhold: 24 bokser à 6,3g Vekt: 151,2g EAN: 5412841601257 Merke: Frisk Best før: 31.04.2027 🧊 Sjekk vårt store utvalg av pastiller, drops og sukkerfrie alternativer for alle behov og smaker! Alle våre produkter er trygge i bruk, overholder standarder, og sendes fra vårt lager i Norge med lynrask levering 🌟📦 Nøkkelord: sukkerfri pastill, menthol pastill, eukalyptus pastiller, mikropastiller, god pust, pastiller uten sukker, halsdrops, frisk pust, pastiller i eske, lommeformat pastiller, belgisk godteri, mintpastiller, kjølende pastill, tannvennlig godteri, storpakke drops
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
Billigmarkedet
billigmarkedet.no
24 × 6,3 g
389 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Billigmarkedet billigmarkedet.no 24 × 6,3 g | 389 kr Billigst nå | 79 kr for varen alene | Fri frakt fra 999 kr | 549 kr | −29 % | 838,36 kr/kg | 1. mai 2027 Best før | Åpne på billigmarkedet.no |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Stort kvantum. Enhetspris og lagringsplass teller mer enn stykkpris.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 389 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Frisk Menthol sukkerfri pastill 24x6,3g | Storpakk
Denne varen · 24 × 6,3 g
389 kr · 838,36 kr/kg · laveste 389 kr
2 kg
259 kr · 129,5 kr/kg · laveste 259 kr
1,2 kg
158 kr · 131,67 kr/kg · laveste 158 kr
1 kg
139 kr · 139 kr/kg · laveste 139 kr
2 kg
315 kr · 157,5 kr/kg · laveste 315 kr
20 × 50 g
399 kr · 362,73 kr/kg · laveste 399 kr