Bakeboden
bakeboden.no
35 ml
8 kr
Billigst nå
- Frakt
- I kassen
- Kutt
- −68 %
- Ordinær
- 25 kr
- Enhet
- 22,86 kr/100 g
- Dato
- Ukjent dato · Best før

Kosher · 35 ml
Luktfri glyserin fra PME – er unik til å mykgjøre og bevare fuktigheten i f.eks. royal icing, marsipan eller pastafarge. I tillegg er glyserin en av ingrediensene i hjemmelaget fondant. Innhold: 35 ml
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
Bakeboden
bakeboden.no
35 ml
8 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Bakeboden bakeboden.no 35 ml | 8 kr Billigst nå | I kassen | — | 25 kr | −68 % | 22,86 kr/100 g | Ukjent dato Best før | Åpne på bakeboden.no |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Dagligvare til husholdningen. Sjekk enhetspris og dato.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 8 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Glyserin, 35 ml, PME – BEST FØR 09/2026
Denne varen · 35 ml
8 kr · 22,86 kr/100 g · laveste 8 kr
17 kr · 17 kr/stk · laveste 17 kr
70 g
25 kr · 35,71 kr/100 g · laveste 25 kr
125 g
8 kr · 64 kr/kg · laveste 8 kr
150 g
25 kr · 166,67 kr/kg · laveste 25 kr