Bakeboden
bakeboden.no
150 g
25 kr
Billigst nå
- Frakt
- I kassen
- Kutt
- −51 %
- Ordinær
- 51 kr
- Enhet
- 166,67 kr/kg
- Dato
- Ukjent dato · Best før

Surdeig av rug surdeig · 150 g
Rugbrødsurdeig er en tørket surdeig som gjør det mye enklere å bake rugbrød. Pulveret gir brødet den karakteristiske smaken av rugbrød. Tilsett surdeigspulveret i melet før du tilsetter det i deigen. Inneholder enzymer. Dosering: 5-6 % av rugmelmengden. Så hvis oppskriften sier 500 g rugmel, tilsett ca. 25 g surdeigspulver. 150 g pose – nok til ca. 6 rugbrød.
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
Bakeboden
bakeboden.no
150 g
25 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Bakeboden bakeboden.no 150 g | 25 kr Billigst nå | I kassen | — | 51 kr | −51 % | 166,67 kr/kg | Ukjent dato Best før | Åpne på bakeboden.no |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Dagligvare til husholdningen. Sjekk enhetspris og dato.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 25 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Rugbrødsur – Surdeigspulver, 150 g – BEST FØR 12/2026
Denne varen · 150 g
25 kr · 166,67 kr/kg · laveste 25 kr
17 kr · 17 kr/stk · laveste 17 kr
35 ml
8 kr · 22,86 kr/100 g · laveste 8 kr
70 g
25 kr · 35,71 kr/100 g · laveste 25 kr
125 g
8 kr · 64 kr/kg · laveste 8 kr