Billigmarkedet
billigmarkedet.no
2 kg
289 kr
Billigst nå
- Frakt
- 79 kr for varen alene
- Fri frakt
- Fri frakt fra 999 kr
- Ordinær
- 289 kr
- Enhet
- 137,62 kr/kg
- Dato
- Ukjent dato · Best før

Grahns Konfektyr · 2 kg
Grahns Saltabollar 2 kg er et must for alle som elsker skikkelig salt lakris. Disse runde, kraftige lakriskulene byr på en intens saltsmak som virkelig treffer – en eksplosjon av ammoniumklorid og lakris som gjør dem uimotståelige for ekte lakrisentusiaster. Pakken inneholder ca 58 slike innapkkede poser med 5 lakriskuler /sukkertøy i hver. Den store pakken på hele 2 kg passer perfekt til butikk, kontor, fest, godteribord eller for deg som aldri vil gå tom for favorittlakrisen. Runde, deilige og fulle av smak – dette er godteri du alltid vil ha mer av. Innhold: 2 kg Smak: Salt lakris Konsistens: Hard lakriskonfekt EAN: 7391523027876 Alle produkter sendes fra vårt lager i Norge. Rask levering og trygge produkter. Nøkkelord: grahns saltabollar salt lakris lakriskonfekt storpakk godteri svensk godteri
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
Billigmarkedet
billigmarkedet.no
2 kg
289 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Billigmarkedet billigmarkedet.no 2 kg | 289 kr Billigst nå | 79 kr for varen alene | Fri frakt fra 999 kr | 289 kr | −0 % | 137,62 kr/kg | Ukjent dato Best før | Åpne på billigmarkedet.no |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Stort kvantum. Enhetspris og lagringsplass teller mer enn stykkpris.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 289 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Grahns Saltabollar 2kg | Storpakk | Ca 58x5pk
Denne varen · 2 kg
289 kr · 137,62 kr/kg · laveste 289 kr
3,2 kg
119 kr · 37,19 kr/kg · laveste 119 kr
2 kg
259 kr · 129,5 kr/kg · laveste 259 kr
1,2 kg
158 kr · 131,67 kr/kg · laveste 158 kr
1 kg
139 kr · 139 kr/kg · laveste 139 kr
2 kg
315 kr · 157,5 kr/kg · laveste 315 kr