Økoland
okoland.no
2 kg
276,75 kr
Billigst nå
- Frakt
- I kassen
- Fri frakt
- Fri frakt fra 999 kr · 722,25 kr igjen
- Ordinær
- 369 kr
- Enhet
- 276,75 kr/stk
- Dato
- Ukjent dato · Best før

2 kg
Økologisk fruktmüsli fra Rapunzel er en balansert blanding av fullkornsflak og naturlig søt tørket frukt. Med et høyt innhold av fiber og næringsstoffer gir denne müslien en sunn og mettende frokost som gir energi gjennom dagen. Den nøye utvalgte kombinasjonen av havre, hvete, rosiner, eplebiter og andre tørkede frukter tilfører både smak og naturlig sødme uten tilsatt sukker.
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
Økoland
okoland.no
2 kg
276,75 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Økoland okoland.no 2 kg | 276,75 kr Billigst nå | I kassen | Fri frakt fra 999 kr · 722,25 kr igjen | 369 kr | −25 % | 276,75 kr/stk | Ukjent dato Best før |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Stort kvantum. Enhetspris og lagringsplass teller mer enn stykkpris.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 276,75 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Müsli frukt2 kg, økologisk, Rapunzel
Denne varen · 2 kg
276,75 kr · 276,75 kr/stk · laveste 276,75 kr
00 g
51,75 kr · 51,75 kr/stk · laveste 51,75 kr
500 g
66,75 kr · 133,5 kr/kg · laveste 66,75 kr
50 g
74,25 kr · 148,5 kr/100 g · laveste 74,25 kr
50 g
74,25 kr · 148,5 kr/100 g · laveste 74,25 kr
250 g
44,25 kr · 177 kr/kg · laveste 44,25 kr