Holdbart
holdbart.no
250 g
29,9 kr
Billigst nå
- Frakt
- 89 kr for varen alene
- Kutt
- −0 %
- Ordinær
- 29,9 kr
- Enhet
- 119,6 kr/kg
- Dato
- Ukjent dato · Best før

250 g
Grønnsaksbuljong Pulver 250g som datovare. Sammenlign enhetspris og historikk før du kjøper.
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
Holdbart
holdbart.no
250 g
29,9 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Holdbart holdbart.no 250 g | 29,9 kr Billigst nå | 89 kr for varen alene | — | 29,9 kr | −0 % | 119,6 kr/kg | Ukjent dato Best før | Åpne på holdbart.no |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Dagligvare til husholdningen. Sjekk enhetspris og dato.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 29,9 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Grønnsaksbuljong Pulver 250g
Denne varen · 250 g
29,9 kr · 119,6 kr/kg · laveste 29,9 kr
250 g
74 kr · 296 kr/kg · laveste 74 kr
250 g
99 kr · 396 kr/kg · laveste 99 kr
250 g
124 kr · 496 kr/kg · laveste 124 kr
250 g
135 kr · 540 kr/kg · laveste 135 kr
250 g
159 kr · 636 kr/kg · laveste 159 kr